Prodej chaty a chalupy

Prodej či koupě chaty nebo chalupy nebylo nikdy jednodušší.  Najdete zde chaty, chalupy, apartmány, zemědělské usedlosti, statky, či jiné rekreační nemovitosti na prodej nebo k pronajmutí. Můžete prodat nebo pronajmout bez realitky, s pomocí právníka či za pomoci prověřené realitní kanceláře.

Prodej-chaty-chalupy.cz neboli „Prodej chaty a chalupy jednoduše" je společným projektem realitní kanceláře Nejlepší bydlení (www.nejlepsibydleni.cz) a serveru www.vlastnici.cz . Patří do systému specializovaných realitních serverů, jejichž cílem je jediné: výhodný a úspěšný prodej Vaší chaty a chalupy, či jiné rekreační nemovitosti stejně tak jako nalezení vhodného objekty propro trávení všedních i nevšedních chvil.

A proč spojení realitní kanceláře a realitního serveru zaměřeného na samostatný prodej chat a chalup? Naším cílem je poskytovat vysoce individualizované služby, tak jak si přeje klient. U nás si můžete vybrat zda budete prodávat nemovitost samostatně, využijete služeb advokátní kanceláře na vyhotovení smluv a nebo se necháte při celém prodeji zastupovat realitní kanceláří.

Chaty a chalupy na prodej jsou roztříděny dle druhů: chaty, chalupy, venkovská staveí. Můžete si zadat do vyhledávače, dle Vašich preferencí.

Prodej nemovitostí zajišťujeme všem vlastníkům tedy i bez výhradního zastoupení s úrovní a kvalitou služeb, marketingu, reklamy a inzerce, která je podobná a mnohdy i lepší než když máte exkluzivitu s jinou realitní kanceláří. Za nás mluví aktivity, které pro klienty děláme a výsledek vidíte i zde.

U nás nemusíte podepisovat žádnou smlouvu na mnoho měsíců. Naše dohody platí ústně, až do okamžiku, kdy Vám přivedeme klienta. Nebo si můžete klienta najít sami a Vám můžeme vyhotovit kupní smlouvy u renomované právní kanceláře za paušální odměnu.

Inzerce je pro všechny vlastníky nemovitostí zdarma. Pokud vyplníte formulář v oddílu Prodatdům, budeme inzerovat Vaši nemovitost na mnoha jedinečných internetových serverech. Např: www.vlastnici.cz , www.vlastnici.sk, www.nejlepsibydleni.cz , www.prodej-domu.net , www.prodej-chaty-chalupy.cz a dalších. Pokud nemovitost hledáte, zaregistrujte si poptávku v oddíle služeb Hledám chatu/ chalupu a jakmile se objeví něco co Vám bude vyhovovat, okamžitě Vás budeme kontaktovat. Neváhejte a využijte ještě teď jedinečných služeb, které jinde v Čechách nenajdete.

Váš tým odborníků v realitách.

 


 

Kam dál:

Můžete zkusit hledat nemovitosti v přehledné nabídce na reality.name Pokud preferujete byty pak běžte na: Prodej a pronájem bytů,nebo můžete zkusit geograficky specializované nabídky Prodej bytů Plzeň, a varianty byty k pronájmu na Plzeň bytu pronájem, zajímavé nabídky jsou rovněž na jižní Moravě a prodej bytů Brno nebo levné nabídky k pronájmu na pronájem bytu Brno, celková nabídka z brna a Brno-venkov pak je na Reality Brno a plzeňské nemovitosti a byty jsou na Reality Plzeň, pokud hledáte místo na stavbu pak Pozemky na prodej jsou zde pro vás. Zasíťované i nezasíťované. Podle vašeho gusta. A pokud se vám nechce stavět pak nabízíme Prodej domů nejen rodinné, ale i např. sruby, či montované. Inzerovat Prodej nemovitostí v Čechách můžete zde a pokud chcete inzerovat na Slovensku tak můžete tady Predaj nehnuteľností.
Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-chaty-chalupy.cz


Hledej chalupy a chaty v okrese: