Služby - prodej chaty a chalupy

www.prodej-chaty-chalupy.cz patří do sítě realitních serverů, na kterém se společnými silami podílí server Vlastníci.cz a realitní kanceláře. Prostřednictvím našich služeb můžete prodat /koupit/pronajmout chatu, chalupu či jinou rekreační nemovitost skutečně nejvýhodněji a to buď samostatně nebo přes realitní kancelář. Pro Vás jsou služby RK zdarma, pokud není mezi Vámi a realitní kanceláří dohodnuto jinak. S Vlastníci.cz je inzerce vždy zdarma.

Registrovat chatu, chalupu či jinou rekreační nemovitost k prodeji či pronájmu můžete zde. Inzerát se objeví na prvním realitním serveru www.vlastnici.cz a na dalších s návštěvností desítek tisíc měsíčně.

Pokud hledáte chatu, chalupu, či jinou rekreační nemovitost ke koupi či pronájmu zaregistrujte se zde. Najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Realitní server s jedinečnými službami na míru a individuálně.

  1. Prodej /pronájem bytu samostatně a bez realitek na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk automaticky s registrací.
  2. Můžete si vybrat ze služeb advokátní kanceláře nechat si za mírný poplatek vyhotovit smlouvy. Záleží na vás, nezávazné. Pokud chcete, vyberte si zde.
  3. Můžete využít služeb profesionální realitní kanceláře Nejlepší bydlení.cz a využít inzerce na dalších specializovaných serverech této realitní kanceláře. Nezávazné. Budete pouze kontaktováni s nabídkou služeb realitní kanceláře. Jaký postup zvolíte je na Vás a neovlivní inzerci na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk
  4. Financování na míru. Pokud hledáte financování nemovitosti, specialisté z poradenské firmy Financier, s.r.o  (www.financier.cz) Vám rádi a zdarma poradí jak postupovat. Více informací zde.

 

 


 

Kam dál:

Můžete zkusit hledat nemovitosti v přehledné nabídce na reality.name Pokud preferujete byty pak běžte na: Prodej a pronájem bytů,nebo můžete zkusit geograficky specializované nabídky Prodej bytů Plzeň, a varianty byty k pronájmu na Plzeň bytu pronájem, zajímavé nabídky jsou rovněž na jižní Moravě a prodej bytů Brno nebo levné nabídky k pronájmu na pronájem bytu Brno, celková nabídka z brna a Brno-venkov pak je na Reality Brno a plzeňské nemovitosti a byty jsou na Reality Plzeň, pokud hledáte místo na stavbu pak Pozemky na prodej jsou zde pro vás. Zasíťované i nezasíťované. Podle vašeho gusta. A pokud se vám nechce stavět pak nabízíme Prodej domů nejen rodinné, ale i např. sruby, či montované. Inzerovat Prodej nemovitostí v Čechách můžete zde a pokud chcete inzerovat na Slovensku tak můžete tady Predaj nehnuteľností.
Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-chaty-chalupy.cz


Hledej chalupy a chaty v okrese: