Nabízíme zděnou chatu v krásné, klidné lokalitě u obce Ruprechtov

Foto

Obec: Ruprechtov
Okres: Vyškov
Vlastnictví: osobní

Cena: 1 299 000 Kč

Popis: Nabízíme zděnou chatu k dostavbě v žádané rekreační lokalitě u obce Ruprechtov .
Chata stojí na vlastním pozemku v krásném místě v těsné blízkosti lesa. Chata má přípojku elektřiny 230/400V, přípojku na místní vodovod v místě je i funkční lokální vodní zdroj. Parkovaní je vedle chaty nebo v garáži pod chatou. Chata je podsklepená. K chatě náleží pozemky o rozloze 2430m2 - 540m2 zahrada a 1890m2 TTP. Na pozemcích jsou porosty v ceníkové hodnotě cca 450 000,-Kč. Na pozemku je dostupnost vodních zdrojů ( prameny). Pozemky jsou součástí zastavěného území obce možností další stavby. Chatu lze po dokončení celoročně užívat. Nespornou výhodou je klidná, pěkná lokalita a příjezd až na pozemek. Chatu doporučuji pro její klidnou lokalitu v blízkosti přírody.


Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je chata aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

Elektřina: 220/230
Voda: vlastní zdroj

 

ID RK: 9270

Vloženo: 14.6.2018

Kontakt: Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon: 541 240 153, mobil: 736 484 900
logo

Realita vložena realitní kanceláří.

 


 

Kam dál:

Můžete zkusit hledat nemovitosti v přehledné nabídce na reality.name Pokud preferujete byty pak běžte na: Prodej a pronájem bytů,nebo můžete zkusit geograficky specializované nabídky Prodej bytů Plzeň, a varianty byty k pronájmu na Plzeň bytu pronájem, zajímavé nabídky jsou rovněž na jižní Moravě a prodej bytů Brno nebo levné nabídky k pronájmu na pronájem bytu Brno, celková nabídka z brna a Brno-venkov pak je na Reality Brno a plzeňské nemovitosti a byty jsou na Reality Plzeň, pokud hledáte místo na stavbu pak Pozemky na prodej jsou zde pro vás. Zasíťované i nezasíťované. Podle vašeho gusta. A pokud se vám nechce stavět pak nabízíme Prodej domů nejen rodinné, ale i např. sruby, či montované. Inzerovat Prodej nemovitostí v Čechách můžete zde a pokud chcete inzerovat na Slovensku tak můžete tady Predaj nehnuteľností.




Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-chaty-chalupy.cz


Hledej chalupy a chaty v okrese: