Nabízíme pěknou chatu se zahradou v krásné klidné lokalitě obce Olešinky- REZERVOVÁNO

Foto

Obec: Olešínky
Okres: Žďár nad Sázavou
Vlastnictví: osobní

Cena: 440 000 Kč

Popis: Nabízíme pěknou chaloupku se zahradou v klidné lokalitě v obci Olešínky. Chalupa stojí malebném místě nad říčkou Bobrůvka.V chaloupce je zaveden plyn do kuchyně a je v ní rozvedena i elektřina. Voda je obecní. V přízemí je vstupní zádveří, kuchyňský kout, obývací část a ložnice. U chalupy je WC. Nespornou výhodou je klidná, pěkná lokalita s příjezdem až na pozemek. Tuto nemovitost doporučuji pro její klidnou lokalitu na břehu potoka a příjezdem až na pozemek.

Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

P

Elektřina: 230
Voda: vodovod
Plyn: ano

 

ID RK: 9417

Vloženo: 23.4.2019

Kontakt: Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon: 541 240 153, mobil: 736 484 900
logo

Realita vložena realitní kanceláří.

 


 

Kam dál:

Můžete zkusit hledat nemovitosti v přehledné nabídce na reality.name Pokud preferujete byty pak běžte na: Prodej a pronájem bytů,nebo můžete zkusit geograficky specializované nabídky Prodej bytů Plzeň, a varianty byty k pronájmu na Plzeň bytu pronájem, zajímavé nabídky jsou rovněž na jižní Moravě a prodej bytů Brno nebo levné nabídky k pronájmu na pronájem bytu Brno, celková nabídka z brna a Brno-venkov pak je na Reality Brno a plzeňské nemovitosti a byty jsou na Reality Plzeň, pokud hledáte místo na stavbu pak Pozemky na prodej jsou zde pro vás. Zasíťované i nezasíťované. Podle vašeho gusta. A pokud se vám nechce stavět pak nabízíme Prodej domů nejen rodinné, ale i např. sruby, či montované. Inzerovat Prodej nemovitostí v Čechách můžete zde a pokud chcete inzerovat na Slovensku tak můžete tady Predaj nehnuteľností.
Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-chaty-chalupy.cz


Hledej chalupy a chaty v okrese: